Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Lokanta malzemesi alan yerler olarak, konaklama endüstrisinde tercih edilen tedarikçi olmak. Ürün ve hizmetlerde lider olarak büyümek ve Karlı Çalışmak. Güvenilir iş uygulamaları, Üstün hizmet ve Ürün bilgisinde mükemmellik ile müşteri beklentilerini aşmak. Müşterilerimiz hakkında ve her zaman Zamanında teslimatlar, Tasarruf fırsatları ve Kişisel memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Ekip Çalışması ve iletişimin önemini vurguluyoruz. Amacımız gelişim ve kişisel iş tatmini için fırsatlar sağlamaktır.

Hakkımızda Bazı Görseller

Hakkımızda Bazı Görseller

Verimli bir operasyon yürütmeye yardımcı olmak için müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını bireyselleştirilmiş çözümlerle karşılamaya çalışan, ticari gıda hizmeti ekipman ve malzemelerinin toptan dağıtımcısıyız. Kuruluşumuzdan bu yana toplanan endüstri deneyimimizi ve uzmanlığımızı, yükselen trendler ve operasyon yönetimi hakkında iç görüler sunmak ve her müşteriyi hedeflerine ulaşmak için özelleştirilmiş kaynaklarla donatmak için kanalize ediyoruz.

Hakkımızda Bazı Bilgiler

Yemek pişirme ekipmanları, soğutma, yemek hazırlama, mobilya, raflar, arabalar, indirimler, bulaşık yıkama ve yemek odası dahil olmak üzere bir dizi kategori ve ürün grubunu kapsayan web sitemizde yüz binlerce ürünün reklamını yapıyoruz. Aradığınızı bulamıyorsanız, bizi arayın ve ürün uzmanlarımızdan biri doğru parçayı bulacaktır. Sınırsız ürün çözümlerini sergileyebildiğimiz ve ziyaretçilere bizimle bağlantı kurmanın daha fazla yolunu sunabileceğimiz web sitemizi başlattı.

Bugüne kadar, size en uygun olan şekilde bize ulaşabilirsiniz – ister arayarak, mesajlaşarak, ister web sitemizde canlı sohbet ederek, ister seçimimizi kesintisiz olarak inceleyerek. Uzun vadeli ilişkiler sağlamak için kişisel, yaratıcı ve esnek olarak müşteri hizmetleri mükemmelliğine bağlıyız. Eylemlerimizin sorumluluğunu alarak ve ortak hedeflerimize ulaşmada bireysel ve işbirliği içinde üzerimize düşeni yapmaya kararlı olarak birlikte harika şeyler başarırız.

Misyonumuz

Gıda hizmeti profesyonellerinin satın alma ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturmayı ve geliştirmeyi başardı. Geliştiriciler, programcılar, içerik yazarları, teknik destek personeli, satın alanlar ve depo çalışanları, müşterilerimize en iyi fiyat, hizmet ve sektör bilgisini sunmamızı sağlamak için birlikte çalışır.Modaya uygun ayakkabılarda lider olan iş ortaklarımızıshoes‘yı ziyaret edin!

Yürütmeniz gereken bir yemek servisi işiniz var. Dayanıklı, güvenilir ve verimli özel ticari mutfak ekipmanlarına ve restoran malzemelerine ihtiyacınız var. Kategoriler halinde düzenlenmiş çok çeşitli yemek servisi ekipmanı ve restoran malzemeleri ve size yardımcı olmaya hazır uzman müşteri hizmetleri uzmanlarımızla, ihtiyacınız olan ürünleri hızlı bir şekilde bulacaksınız.

Vizyonumuz

Restoranınızı, fırınınızı, mutfağınızı veya barınızı profesyonel ekibiz satın alsın. Paslanmaz çelik aletler gibi restoran ekipmanlarında ve tüm yemek servisi endüstrisi için önde gelen üreticilerin tezgah altı ve tezgah üstü ticari mutfak ekipmanlarında harika fiyatlar sunuyor. Restoran malzemelerimiz arasında tencere, çatal bıçak takımı, fritözler, çalışma masaları, yemek takımları, içecek dağıtıcıları, masa üstü ürünler, yiyecek saklama malzemeleri ve daha fazlası bulunur.

Temizlik malzemeleri ve şef kıyafetleri gibi diğer restoran ihtiyaçlarını unutmayın. Ayrıca catering ve büfe ekipmanlarımız ile restoranınızın catering işini genişletebilirsiniz. Ek olarak, imtiyazınızın çeşni dağıtıcıları ve daha fazlası gibi ayakta ve çalışır durumda kalmasını sağlayacak malzemeler sunuyoruz. Kasap malzemesi başta olmak üzere her çeşit malzeme bulunur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?